http://www.astma.witryna.info/

Astma oskrzelowa - Badania

 


Gynostemma jest wielkim przebojem w ziołolecznictwie. Gynostemma pentaphyllum została przebadana w wielu laboratoriach.

Ogólnie Gynostemma wzmacnia i poprawia działanie układu oddechowego. W najnowszej literaturze medycznej w Chinach i Japonii, znajduje się bardzo dużo doniesień na temat wysokiej skuteczności Gynostemmy w terapii chronicznego zapalenia płuc, różnych rodzajów alergii, przewlekłego zapalenia oskrzeli i astmy.

W Chinach Gynostemma jest używana do leczenia kaszlu, stanów zapalnych jako środek wykrztuśny do przyśpieszenia usuwania flegmy, podczas przewlekłego zapalenia oskrzeli i w innych chorobach układu oddechowego.

Podstawowe działanie lecznicze Gynostemmy polega na usuwaniu toksyn, nawilżaniu płuc i pobudzaniu wytwarzania płynów w ciele.

W Prowincji Yunnan Gynostemma została użyta w leczeniu 537 przypadków starczego nieżytu oskrzeli.Wskaźnik całkowitej skuteczności wyniósł 79% po jednym cyklu leczniczym, który trwał 10 dni podczas których pacjentom podawano 2,5-3,9g Gynostemmy. Odkryto, że łodyga zioła była skuteczniejsza niż liście w leczeniu zapalenia oskrzeli.

Gynostemma królewska działania niezwykle korzystnie na płuca i ułatwia oddychanie. Jest skuteczna w leczeniu zapalenia oskrzeli. W badaniu 86 osób chorych na zapalenie oskrzeli skuteczność lecznicza wyniosła 93%, w innym na 96 chorych poprawę odnotowało 92%.

 


 

KUP TERAZ Gynostemmę i zapomnij co to astma

 

 


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Gynostemmie i jej dobroczynnym działaniu
jak również interesuje Cię wiedza na temat zdrowego życia zapraszam do
pobrania darmowych e-booków